bucze.malopolska.pl

BUCZE

Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki wyborów do Sejmu i Senatu RP z dnia 13 października 2019 r. z Obwodowej Komisji Wyborczej w Buczu.

Frekwencja: 56,68 % (link do PKW)

Wybory do Sejmu RP:

Posłami na Sejm RP z okręgu nr 15 zostali:
1. Pieczarka Anna (PiS)
2. Kosiniak – Kamysz Władysław (PSL)
3. Szczurek – Żelazko Józefa (PiS)
4. Augustyn Urszula (PO)
5. Rusecka Urszula (PiS)
6. Krajewski Wiesław (PiS)
7. Bukowiec Stanisław (PiS)
8. Kaczmarczyk Norbert (PiS)
9. Sak Piotr (PiS)

Protokół komisji obwodowej (link do PKW):

Siedziba Publiczna Szkoła Podstawowa, Bucze ul. Okulicka 6, 32-800 Brzesko
Numer komisji 12
Okręg wyborczy Nr 15 [Tarnów]
Kod TERYT120202
Województwo małopolskie|Powiat brzeski |Gmina gm. Brzesko

Rozliczenie kart do głosowania

1.Komisja otrzymała kart do głosowania993
2.Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z  uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania1092
3.Nie wykorzystano kart do głosowania374
4.Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje „odmowa podpisu”)619
5.Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa)0
6.Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania2
7.Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze0
8.Liczba otrzymanych kopert zwrotnych0
8a.Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu0
8b.Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę0
8c.Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania0
8d.Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania0
8e.Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny0
9.Liczba kart wyjętych z urny619
9a.w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania0
10.Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej)0
11.Liczba kart ważnych619
12.Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych)8
12a.w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list7
12b.w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata1
12c.w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska kandydata na liście, której rejestracja została unieważniona0
13.Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych)611

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY PSL

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin52
2KORDULA Joanna Ewa2
3SORYS Stanisław Andrzej3
4DROŻDŻAK Ryszard0
5GAWEŁ Marcin Stanisław1
6KAMIŃSKI Bogusław2
7DUDA Grzegorz0
8SKALAK Anna Teresa0
9BIEDROŃ Adam Roman0
10ŁAKOMA Maria Stefania0
11ZALEWSKI Marian Józef1
12DĄBROŚ Stella Józefa0
13ŻAK Tadeusz Kazimierz1
14POWROŹNIK Magdalena Anna2
15CHMIELA Artur Piotr0
16MYŚKÓW-SKOCZEK Beata Maria0
17TOKARCZYK-KOZIOŁ Małgorzata Anna0
18MIKOS Marcin Krzysztof0
Razem64

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1PIECZARKA Anna Maria61
2SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa269
3WOJTKIEWICZ Michał Jan6
4RUSECKA Urszula Beata2
5KRAJEWSKI Wiesław1
6SAK Piotr Paweł3
7CZECH Anna Małgorzata0
8BUKOWIEC Stanisław Marcin5
9ZAJĄC Mariusz Artur2
10KACZMARCZYK Norbert Jakub5
11SORYS Jarosław Jan68
12WAJDA Piotr0
13JACEWICZ Celina Joanna1
14JAŚKO Małgorzata Anna0
15KOPCZYŃSKA Magdalena Anna0
16ŻUROWSKI Kazimierz Józef0
17PIETRUSZKA Dariusz Piotr0
18SKRUCH Wojciech2
Razem425

Nr listy 3 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1JABŁOŃSKI Jacek Andrzej8
2WOŹNIAK Jerzy Andrzej3
3SKOWROŃSKA Ewa1
4KOCOŃ Dorota0
5PIWOWARSKI Stanisław Andrzej4
6SIENICKA Agnieszka Anna0
7CZAPKIEWICZ Antoni0
8WILCZYŃSKA Maria Bernadeta0
9DAŃDA Przemysław Tomasz0
10WĘGRZYN Przemysław0
11JEWUŁA Romana Anna0
12NIZIOŁEK Renata Lucyna0
13KONOPKA Liliana Karolina0
14BOROWICZ Artur Łukasz0
15MAŁEK Justyna Magdalena0
16MROZOWSKI Maciej Jan0
17SERWIN Alicja Łucja0
18SZTORC Andrzej Stefan0
Razem16

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1KWAŚNIAK Czesław Alfred46
2MACOŃ Radosław Michał2
3WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz3
4ŁACH Barbara Janina6
5POCIĘGIEL Grzegorz Wojciech1
6SZUBA Andrzej Piotr1
7SMOŁA Agata Magdalena0
8JEZIOREK Ewelina Anna3
9MUCHA Marta Magdalena1
10LECHOWICZ Maria Barbara4
11STACHOWICZ Kamil0
12BORYCZKA Alina Barbara0
13SERAFIN Karol Zygmunt1
14SOSIN Maciej Zbigniew1
15NOWAK Jadwiga Maria0
16NIEDZIUŁKA Bartłomiej Bogusław1
17GAGATEK Krzysztof Grzegorz0
Razem70

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1AUGUSTYN Urszula Danuta11
2WARDZAŁA Robert Marian7
3PAJĄK Jacek Paweł3
4PANKIEWICZ Lech Jerzy1
5KRUPA Barbara Maria2
6CYGONIK Grzegorz Maciej0
7KRAMARCZYK Jolanta Agata1
8JANAS Krzysztof Tadeusz0
9POLAŃSKA Anna Beata2
10KRAMARCZYK Adam Marian1
11ROJEWSKI Rafał Leszek0
12SADKIEWICZ Łukasz0
13SZKLARSKI Piotr0
14ŁACNA Magdalena Joanna0
15BŁESZYŃSKA Oliwia Julia0
16KLUZA Tomasz Antoni0
17GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga1
18SAMBOR Bogusław7
Razem36

Wybory do Senatu:

Senatorem do Senatu RP z okręgu nr 34 został:
1. Bernacki Włodzimierz (PiS)

Protokół komisji obwodowej (link do PKW):

Siedziba Publiczna Szkoła Podstawowa, Bucze ul. Okulicka 6, 32-800 Brzesko
Numer komisji 12
Okręg wyborczy Nr 34 [Tarnów]
Kod TERYT 120202
Województwo małopolskie | Powiat brzeski | Gmina gm. Brzesko

Rozliczenie kart do głosowania

1.Komisja otrzymała kart do głosowania993
2.Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z  uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania1092
3.Nie wykorzystano kart do głosowania374
4.Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje „odmowa podpisu”)619
5.Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa)0
6.Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania2
7.Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze0
8.Liczba otrzymanych kopert zwrotnych0
8a.Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu0
8b.Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę0
8c.Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania0
8d.Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania0
8e.Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny0
9.Liczba kart wyjętych z urny619
9a.w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania0
10.Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej)0
11.Liczba kart ważnych619
12.Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych)17
12a.w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list3
12b.w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata14
13.Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych)602
NumerNazwisko i imionaKomitetLiczba głosów
1BERNACKI Włodzimierz431
2CHODUR Mirosław Adam34
3KOZAK Wojciech70
4KOZIOŁ Artur Stanisław67

Przypomnienie (statystyki z Bucza):

Sejm 2015:

Podziel się wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content