bucze.malopolska.pl

BUCZE
#bucze

Przedstawiamy wyniki z Komisji Wyborczej nr 15 w Buczu.

1.PIS – 156 – 74%
2. PO – 36 – 17%
3. PSL – 4 – 2%
4. Samoobrona RP – 4 – 2%
5. SLD-UP – 4 – 2%
6. Centrolewica – 3 – 1%
7. Prawica Rzeczpospolitej – 3 – 1%
8. PPP – 1 – 0%
9. UPR – 1 – 0%
10. Libertas – 0 – 0%

Frekwencja – 21%

Protokół komisji obwodowej
.

Protokół komisji obwodowej
.
. . WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO . .
. .
. . . . . . . . . . . . .
Kod terytorialny gminy 120202 Numer obwodu głosowania 15
Okręg wyborczy nr 10 Okręgowa Komisja Wyborcza Ta
ów
Województwo małopolskie Powiat brzeski Gmina Brzesko
Sziedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres)
Publiczna Szkoła Podstawowa, Bucze 100

ZESTAWIENIE WYNIKÓW GłOSOWANIA W OBWODZIE
na okręgowe listy kandydatów na posłów

. . I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA . .
. .
. . . . . .
1. Liczba wyborców uprawionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 1016
1a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców 1016
1b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców 0
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 967
3. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 214
3a. w tym w części A spisu wyborców 214
3b. w tym w części B spisu wyborców 0
4. Nie wykorzystano kart do głosowania 7530,

. . II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA . .
. .
5. Liczba kart wyjętych z u
y 214
6. Liczba kart nieważnych 0
7. Liczba kart ważnych 214
8. Liczba głosów nieważnych 2
9. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy okręgowe 212

. . Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 ŻÓŁTEK Stanisław 0
2 DUDEK Czesław 0
3 FAŁOWSKI Kazimierz Szczepan 0
4 SZATAN Jarosław Kazimierz 0
5 KRÓL Józef 0
6 WIECIECH Paweł Krzysztof 0
7 JAMRO Szymon 1
8 STAWIARSKI Henryk Maciej 0
9 STARZYŃSKI Paweł Adam 0
10 MISIASZEK Wojciech Zbigniew 0
Razem 1

. . Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 4
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 SIEKIERSKI Czesław Adam 2
2 KOZAK Wojciech 1
3 KAŁA Józef 0
4 NOWOGÓRSKA Urszula Teresa 0
5 WIELGUS Włodzimierz 0
6 ŻBIK Janusz Stefan 0
7 ZABO
IAK Stanisław Franciszek 0
8 KWIATKOWSKI Tadeusz 0
9 GÄRTNER Halina Katarzyna 0
10 OSTRZOŁEK Grzegorz Piotr 1
Razem 4

. . Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 4
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 SZLĘK Agnieszka 0
2 WÓJCIK Kazimierz Marian 0
3 SZAMBELAN Józef Krzysztof 0
4 BEDNAREK Bogdan Jan 1
5 JABŁOŃSKI Stanisław Wiktor 0
6 KOSOWICZ Dariusz 3
7 DORENDA Bogusław Zbigniew 0
8 ADAMSKI Jarosław Mariusz 0
9 WĄS Zygmunt 0
10 WROŃSKI Leszek Józef 0
Razem 4

. . Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 OLSZEWSKI Mariusz Jacek 0
2 WÓJCIK Patryk Ryszard 0
3 DOMAGAŁA Zbigniew 0
4 LIBERA Antoni Mieczysław 0
5 WĄTROBA Jolanta Danuta 0
6 GRUCHACZ Edyta Katarzyna 1
7 ROKICKA Urszula Joanna 0
8 SABAT Cezary Sebastian 0
9 ZIELIŃSKI Bartosz Roman 0
10 ŁUTCZYK Karol Jerzy 0
Razem 1

. . Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Libertas . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 0
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 WIERZEJSKI Wojciech 0
2 ŻABIŃSKI Władysław 0
3 ZAJĄC Edmund 0
4 MURZYN Leszek 0
5 DĘBSKI Stanisław Jan 0
6 BEDNAREK Halina Ewa 0
7 PAPIEŻ Stanisław 0
8 CHODOROWSKI Jarosław 0
9 SENDOR Stanisław Krzysztof 0
10 STACHURA Piotr Paweł 0
Razem 0

. . Lista nr 6 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 4
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 SZEJNA Andrzej Jan 1
2 SENYSZYN Joanna 3
3 JASKIE
IA Jerzy Andrzej 0
4 SAS Kazimierz 0
5 MĄSIOR Bogusław Mikołaj 0
6 BARWINEK Ryszard 0
7 CICHY Marian Władysław 0
8 KRÓLIKOWSKI Włodzimierz 0
9 HAPCZYN Krzysztof Arkadiusz 0
10 ROKITA Robert 0
Razem 4

. . Lista nr 7 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości – CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004) . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 3
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 ONYSZKIEWICZ Janusz 1
2 KIK Kazimierz 0
3 BOROŃ Kazimierz 0
4 CZUDEJ Arkadiusz Robert 0
5 SKOWRON Karolina Marta 0
6 PÓŁCHŁOPEK Aleksander Andrzej 0
7 WASIK Rafał Marcin 0
8 ŻELAZNY Robert 0
9 HAUSNER Danuta Czesława 0
10 SZMEL Marcin Jarosław 2
Razem 3

. . Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 3
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 ZAJĄC Krystyna Aniela 3
2 CIURASZKIEWICZ Marek Tadeusz 0
3 DROŻDŻOWSKI Kazimierz 0
4 GRANDYS Andrzej Aleksander 0
5 MIRSKI Andrzej Marek 0
6 KOBYŁECKI Jan 0
8 PŁOSZCZYCA Jan 0
9 ŁUKASIK Janusz Tomasz 0
10 POPIEŁUSZKO Ryszard Franciszek 0
Razem 3

. . Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 36
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 6
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 6
3 SONIK Bogusław Andrzej 12
4 ZEGZDA Leszek Jan 0
5 WARDZAŁA Robert Marian 8
6 SATE
US Andrzej 0
7 PATENA Marta Elżbieta 1
8 PAJĄK Jacek Paweł 2
9 HERTIG Piotr Wojciech 0
10 ADAMCZYK Franciszek 1
Razem 36

. . Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość . .
. .
. . . . .
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 156
. . Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: .
. .
1 ZIOBRO Zbigniew 103
2 KOWAL Paweł Robert 5
3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 0
4 CZESAK Edward Stanisław 45
5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 0
6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 0
7 BARTUŚ Barbara Halina 1
8 JĘDRYS Michał 0
9 PĘK Bogdan Marek 2
10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 0
Razem 156

Źródło: PKW

Podziel się wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamknij