Prezentujemy zestawienie wyników głosowania w wyborach do Europarlamentu z 26 maja 2019 r. z naszej miejscowości na podstawie protokołu PKW.

Poniżej porównanie z głosowaniami w poprzednich eurowyborach.

Protokół komisji obwodowej

Siedziba Publiczna Szkoła Podstawowa, Bucze ul. Okulicka 6, 32-800 Brzesko
Numer 12
Okręg wyborczy Nr 10 [Kraków]
Kod TERYT120202
Województwo małopolskie
Powiat brzeski
Gmina gm. Brzesko

Rozliczenie kart do głosowania

1.Komisja otrzymała kart do głosowania830
2.Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z  uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania1089
2a.w tym umieszczonych w części A spisu wyborców (obywatele polscy)1089
2b.w tym umieszczonych w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi)0
3.Nie wykorzystano kart do głosowania374
4.Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje „odmowa podpisu”)456
4a.w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy)456
4b.w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi)0
5.Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa)1
6.Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania1
7.Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze0
8.Liczba otrzymanych kopert zwrotnych0
8a.Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu0
8b.Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę0
8c.Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania0
8d.Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania0
8e.Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny0
9.Liczba kart wyjętych z urny456
9a.w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania0
10.Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej)0
11.Liczba kart ważnych456
12.Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych)2
12a.w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list1
12b.w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata1
12c.w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska kandydata na liście, której rejestracja została unieważniona0
13.Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych)454

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1BERKOWICZ Konrad Szczepan28
2LEWICKI Dawid Marian3
3WAWER Michał Jan2
4SKUPIEŃ Andrzej0
5ŁACH Barbara Janina0
6CIESIELCZYK Marek0
7MARSZAŁEK-WOJCIECHOWSKA Edyta Barbara1
8LECHOWICZ Maria Barbara0
9MICHAŁOWSKI Ernest Cezary0
10KULIŃSKA Lucyna Michalina0
Razem34

Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1GDULA Maciej Roman2
2MARENIN Małgorzata Diana1
3TERLECKI Tomasz Jerzy0
4NOWORYTA Anna Maria0
5JABŁOŃSKI Jacek Andrzej2
6DŁUGOSZ Bogusława0
7BOCHEŃSKI Jakub Józef2
8WILCZYŃSKA Maria Bernadeta1
9LEŚNIAK Tomasz Marek1
10TWARDOSZ Lilija0
Razem9

Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria10
2JARUBAS Adam Sebastian15
3SZEJNA Andrzej Jan0
4SUFIN-JACQUEMART Ewa Anna0
5SONIK Bogusław Andrzej2
6MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga2
7NIEDZIELA Dorota1
8WARDZAŁA Robert Marian3
9BIŃCZYCKA Elżbieta0
10CYRAŃSKI Adam Zbigniew0
Razem33

Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1SZYDŁO Beata Maria237
2LEGUTKO Ryszard Antoni25
3JAKI Patryk Tomasz73
4TARCZYŃSKI Dominik2
5BERNACKI Włodzimierz19
6BARTUŚ Barbara Halina2
7DUDA Elżbieta1
8CIEŚLAK Michał1
9MULARCZYK Arkadiusz1
10KRUPKA Anna Maria0
Razem361

Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1ORKISZ Jan1
2ŁAŚ Maria Bogusława0
3STYCZEŃ Oskar Szymon0
4ZAWADA Tomasz Leszek0
5SZMIT-MORZE Agnieszka Ewa1
6KWIECIEŃ Ewa Mariola0
7KUSIAK-KOBYLARZ Barbara Maria0
8BURZAWA Mateusz Ryszard0
9SZYMAŃSKA Monika Anna0
10JEDYNAK Roman Waldemar0
Razem2

Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1KUKIZ-SZCZUCIŃSKI Paweł Wiktor10
2KUBICZEK Piotr Janusz1
3ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna2
4KIERPIEC Daniel Józef0
5MARTYNIUK Kamilla Monika0
6FOGIEL-LITWINEK Magdalena Izabela0
7SŁOWIK-MACIEJEWSKA Klaudia Katarzyna0
8SADŁOŃ Narcyz Michał0
9AONDO-AKAA Bawer0
10KACZMARCZYK Norbert Jakub0
Razem13

Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1ZAJĄC Krzysztof Jan0
2CHOLEWA Martyna Katarzyna0
3NOWAK Alicja1
4GURGUL Maciej Jan0
5MARCINKOWSKA Albina Anna0
6SŁABY Marta0
7BĄCHOR Łukasz Paweł0
8KRZYSZTOFOWICZ Anna0
9SZCZYKUTOWICZ Rafał0
10MIKLER Arkadiusz Paweł0
Razem1

Nr listy 9 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT – KOALICJA

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1ŻÓŁTEK Stanisław Józef0
2PACIEJ Andrzej Stefan0
3KRZCIUK Tomasz Andrzej0
4DZIĘGIEL-GĄDEK Magdalena Sylwia0
5KOWACKA Barbara Magdalena0
6SIERANT Maciej Zbigniew0
7ŁĘCKA Joanna Barbara1
8ŻMIGRODZKI Stanisław Michał0
9FĄFARA Katarzyna Beata0
10SZATAN Jarosław Kazimierz0
Razem1

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Podziel się wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Dodając komentarz akceptujesz REGULAMIN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *