bucze.malopolska.pl

BUCZE
#bucze

Już 21 listopada odbędą się wybory samorządowe. Prezentujemy listy kandydatów z których będziemy wybierać naszych przedstawicieli.

Wybory to czas rozliczeń. Można komuś dalej pozwolić pełnić funkcję albo podziękować za lata bez sukcesów, nieraz kompromitacji i wybrać kogoś innego, młodszego, niedbającego o swoje interesy. Pewnie w naszej miejscowości wyborcy będą mieć w tym dylemat.

Do Rady Gminy Brzesko z Bucza kandydują:
– Wyczesany Piotr Marek, poz. 7. – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
– Milewski Stanisław Antoni, poz. 3. – Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Powiatu Brzeskiego;
– Maślak Be
adeta Urszula, poz 7. – Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Gminy Brzesko.

– Szczupał Tadeusz Franciszek, poz. 8 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (w Okręgu nr. 2 – mieszkańcy Bucza nie będą mogli głosować).

Do Rady Powiatu Brzeskieo z Bucza kandydują:
– Gibała Krzysztof Mieczysław, poz. 9 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
– Zachara Józef, poz. 13 – Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Razem.

Przypominamy, iż ordynacja stanowi tak, że popierając osobę popieramy komitet/partię z której ramienia kandyduje.

Poniżej lista komitetów/partii i osób z nich kandydujących. (Tylko okręgi wyborcze dla mieszkańców Bucza).

Rada Gminy Brzesko – 5 MANDATÓW

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 Bogusz Krzysztof Stanisław 30 Sterkowiec
2 Pacura Jan Wojciech 50 Mokrzyska
3 Grozień Jan Ryszard 52 Jasień
4 Słowik Celina 49 Mokrzyska
5 Chruściel Józef Kazimierz 44 Szczepanów
6 Mazur Katarzyna Magdalena 35 Mokrzyska
7 Wyczesany Piotr Marek 43 Bucze
8 Rąpała Mariusz Jerzy 42 Jasień
9 Gaczoł Witold 34 Wokowice
10 Kądziołka-Kukurowska Anna Teresa 67 Szczepanów

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Powiatu Brzeskiego
1 Klimek Leszek 59 Jasień
2 Lubowiecka Anna 47 Szczepanów
3 Milewski Stanisław Antoni 59 Bucze
4 Bryła Stefania Franciszka 76 Mokrzyska
5 Cza
ik Marian Stanisław 55 Wokowice
6 Chmielarz Ewa Jadwiga 35 Mokrzyska
7 Stolarz Mariusz 38 Mokrzyska
8 Olejnik Agata Dorota 41 Jasień
9 Migdał Grzegorz Dariusz 35 Mokrzyska
10 Dąbrowa-Legutko Maria 48 Sterkowiec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1 Wojtusik-Pabian Angelika Joanna 38 Szczepanów
2 Kozioł Krzysztof Adam 43 Jasień
3 Kutyba Dariusz Tomasz 24 Jasień
4 Turlej Zofia Teresa 62 Mokrzyska
5 Wójtowicz Marek Kazimierz 46 Jasień

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Gminy Brzesko
1 Kośmider Marek 49 Mokrzyska
2 Kukla Maria 61 Jasień
3 Brzezińska-Rogozińska Ewa 54 Mokrzyska
4 Turlej Stanisław Andrzej 44 Sterkowiec
5 Szeląg Robert 27 Sterkowiec
6 Kaźmierczyk Wojciech 49 Jasień
7 Maślak Be
adeta Urszula 43 Bucze
8 Koryga Joanna Magdalena 26 Brzesko

Rada Powiatu Brzeskiego – 8 MANDATÓW

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 Pacura Stanisław 59 Mokrzyska
2 Zych Tadeusz Stanisław 50 Jadowniki
3 Pagacz Stanisław 59 Mokrzyska
4 Szydek Andrzej 61 Brzesko
5 Rosa Wojciech Józef 40 Brzesko
6 Maksylewicz Zbigniew Kazimierz 56 Okocim
7 Chrabąszcz Jan Michał 41 Brzesko
8 Pietraszek Łukasz Paweł 35 Jadowniki
9 Gibała Krzysztof Mieczysław 33 Bucze
10 Kostecka Anna 38 Brzesko
11 Król Mirosław Karol 49 Brzesko
12 Ciurej Marcin Czesław 20 Brzesko
13 Ojczyk Andrzej Stanisław 38 Brzesko
14 Piwowarski Piotr Stanisław 26 Sterkowiec
15 Kwaśniak Paweł Adam 29 Brzesko
16 Musiał Jan 58 Biesiadki

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Powiatu Brzeskiego
1 Tota Piotr Stanisław 54 Poręba Spytkowska
2 Glonek Kazimiera Bogusława 56 Mokrzyska
3 Kędziora Maria Teresa Magdalena 73 Brzesko
4 Michałek Jolanta Barbara 47 Jasień
5 Brzęk Halina Bożena 52 Brzesko
6 Malisz Bartosz Wojciech 33 Brzesko
7 Basaraba Agata Magdalena 53 Brzesko
8 Staszczyk Antoni Stanisław 55 Brzesko
9 Kania Elżbieta Barbara 30 Okocim
10 Piekarz Marcin Czesław 51 Jasień
11 Filip Janusz Mariusz 49 Brzesko
12 Marek Maria Zofia 59 Brzesko
13 Tyrkiel Kazimierz Eugeniusz 43 Łysa Góra
14 Różak Zbigniew 40 Biesiadki
15 Serwin Krystyna Barbara 63 Brzesko
16 Wietecha Tomasz 45 Jadowniki

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1 Brzyk Kazimierz Edward 53 Okocim
2 Dudziński Krzysztof 64 Brzesko
3 Rembiasz Krzysztof Adam 53 Brzesko
4 Baranek Bogdan Piotr 43 Mokrzyska
5 Bujak Dariusz 44 Jasień
6 Dumieński Paweł 32 Brzesko
7 Duśko Piotr 36 Brzesko
8 Filip Łukasz Tadeusz 36 Brzesko
9 Jaros Beata Barbara 48 Brzesko
10 Kuta Leszek Władysław 28 Sterkowiec
11 Kościółek Tomasz 24 Jadowniki
12 Rams Stanisław 60 Jadowniki
13 Świstak Ewelina Magdalena 19 Brzesko
14 Trybalski Marek Andrzej 35 Brzesko
15 Wiśniowska Małgorzata Bożena 44 Brzesko
16 Woszczyna Wiesław Władysław 54 Brzesko

Komitet Wyborczy Wyborców Rodzina Kolipnga
1 Dudka Zofia 59 Brzesko
2 Stachowicz Magdalena Maria 29 Brzesko
3 Zydroń Emilia Wiktoria 62 Jasień
4 Guzek Anna Aneta 33 Brzesko
5 Sztyler Lilla 49 Brzesko
6 Węgrzyn Kazimiera 55 Jadowniki
7 Bie
at Lucyna Maria 44 Brzesko
8 Młynarczyk Bogusława 51 Brzesko
9 Maliszczak Zbigniew Adam 65 Brzesko
10 Baniak Lucyna 46 Mokrzyska
11 Stańczyk Teresa 56 Brzesko
12 Piech Marian 49 Brzesko
13 Maleńka Rożek Aneta Klaudia 25 Jadowniki
14 Bryśkiewicz Iwona 33 Brzesko
15 Cichoński Zbigniew 55 Jasień

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Razem
1 Ożóg Ryszard 57 Brzesko
2 Topolski Jerzy Piotr 45 Brzesko
3 Mariankowski Krzysztof Piotr 54 Brzesko
4 Podolańska – Nabożny Halina Irena 55 Brzesko
5 Skó
óg Zygmunt Janusz 52 Brzesko
6 Dudzik Marek Antoni 53 Brzesko
7 Siudziński Artur 53 Brzesko
8 Rdzawski Henryk 61 Brzesko
9 Śledź Maria 64 Jadowniki
10 Sumara Jadwiga 59 Brzesko
11 Sty
a Marian Stanisław 67 Brzesko
12 Turek Zbigniew 63 Jasień
13 Zachara Józef 52 Bucze
14 Latocha Tomasz Jan 33 Szczepanów
15 Mardoń Tadeusz Marian 61 Okocim
16 Kaczmarczyk Józef 61 Brzesko

Komitet Wyborczy Wyborców Strażacy Ziemi Brzeskiej
1 Cebula Adam Stanisław 54 Jadowniki
2 Budzioch Janusz Jan 46 Wokowice
3 Ćwioro Tomasz Marek 31 Poręba Spytkowska
4 Kasprzyk Jan 79 Brzesko

Sejmik Wojewódzki – 7 MANDATÓW

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 Sak Piotr Paweł 27 Ta
ów
2 Malec Lucyna 50 Łopoń
3 Szczurek-Żelazko Józefa 49 Nowy Sącz
4 Rybka Robert Zdzisław 38 Kraków
5 Pagacz Ryszard 51 Ta
ów
6 Kobos Mariola Ewa 40 Dąbrowa Ta
owska
7 Mroczek Józef 55 Kraków
8 Sułek Stanisław 30 Jasień
9 Wróbel Jerzy Adam 54 Lubaszowa
10 Dubiel Maria Bronisława 56 Radgoszcz
11 Mosio Daniel Jan 68 Ta
ów
12 Zajdziński Zenon 69 Ta
ów
13 Ryba Adam Tadeusz 45 Ta
ów
14 Zięba Elżbieta Karolina 66 Ta
ów

KWW Wspólnota Małopolska Marka Nawary
1 Kwaśniak Adam Jan 40 Borzęcin
2 Sasak Andrzej 59 Ta
ów
3 Nowak Krzysztof 36 Ta
ów
4 Skoczek Piotr 43 Proszówki
5 Dudzik Kazimierz Adam 48 Faliszewice
6 Gądek Józef 62 Skrzyszów
7 Sipior Jan 55 Szczucin
8 Tyrkiel Jerzy Henryk 45 Brzesko
9 Wolak Stanisław 60 Stare Żukowice
10 Cholewa Mariusz Mieczysław50 Kraków
11 Bielawski Michał Tomasz 25 Ta
ów
12 Kuk-Masiuk Agnieszka 41 Ta
owiec
13 Markiewicz Wojciech Józef 57 Ta
ów
14 Sumara Zdzisław Józef 50 Ta
ów

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1 Ciepiela Roman 55 Ta
ów
2 Łączyński Bolesław 53 Szczucin
3 Latała Krystyna 66 Zgłobice
4 Korta Gustaw 51 Bochnia
5 Keller-Konopka Iwona Anita 49 Kraków
6 Godfryd Grzegorz 31 Szerzyny
7 Kuta Marcin 49 Ta
ów
8 Kulig Jan Michał 70 Łapanów
9 Soska Jerzy 49 Zakliczyn
10 Błaszkiewicz Jan 62 Ta
ów
11 Tadel Eugeniusz 49 Zgłobice
12 Gmiąt Andrzej 53 Bochnia
13 Rajski Wiesław Marek 45 Bogumiłowice
14 Żądło Ryszard 51 Ta
ów

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
1 Mietła Mieczysław 63 Okocim
2 Przybyło Maria 61 Dąbrowa Ta
owska
3 Sztorc Andrzej Stefan 26 Wola Rzędzińska
4 Zieliński Jerzy 61 Ta
ów
5 Pietroń Maria 53 Leszczyna
6 Salwa Tadeusz 66 Ciężkowice
7 Gajda Anna 48 Ta
ów
8 Majchrowicz Tomasz Marek 28 Ta
ów
9 Zabawa Ewelina Justyna 21 Ta
ów
10 Naleźny Adam Paweł 45 Ta
ów
11 Lemanowicz Patrycja Maria 21 Ta
ów
12 Skarżyński Damian Zbigniew 24 Ta
ów
13 Sady Marcin Tomasz 33 Przyborów
14 Cichy Tomasz Marcin 28 Biała

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 Sorys Stanisław Andrzej 49 Pleśna
2 Dąblewska Małgorzata Maria 34 Koszyce Wielkie
3 Kotowicz Roman Jan 53 Bieńkowice
4 Misterka Jerzy Antoni 48 Kanna
5 Kurek Marian Piotr 33 Wola Dębińska
6 Padło Marek Andrzej 41 Wierzchosławice
7 Kamiński Bogusław 45 Połom Mały
8 Słonina Józef 58 Borek-Podzatoka
9 Mirosławski Zbigniew 51 Ta
ów
10 Węgrzyn Łukasz Michał 34 Dąbrowa Ta
owska
11 Włudyka Dariusz Andrzej 36 Zbydniów
12 Mądrzyk Roman Dariusz 38 Jadowniki Mokre
13 Wilkosz Władysław 54 Ta
ów
14 Wójcik Lesław Wiktor 53 Kłyż

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy – Sierpień 80
1 Gurgul Patrycja 21 Ciężkowice
2 Bu
agiel Anna Teresa 28 Świdnik
3 Lisowski Grzegorz Piotr 25 Ta
ów
4 Ża
owska Małgorzata Joanna 38 Zborowice
5 Nosal Paweł 18 Zborowice
6 Jamka Piotr Jakub 24 Zborowice
7 Grzyb Dawid Józef 18 Zborowice
8 Gurgul Paulina 22 Ciężkowice

Komitet Wyborczy Prawica Rzeczpospolitej
1 Rusak Janusz Roman 56 Trzciana
2 Capik Andrzej Marian 62 Brzesko
3 Malik Ludmiła Maria 70 Czchów
4 Swoszowska Ewa 54 Ta
ów
5 Kufta Tomasz Damian 23 Nieszkowice Wielkie
6 Grabacki Adolf 69 Grabie
7 Drewniak Sebastian Włodzimierz 25 Ta
ów
8 Kruczyński Sebastian Józef 28 Doły
9 Bugajski Kazimierz 61 Mierzeń
10 Mej Paweł 37 Baczków
11 Żak Damian Henryk 19 Ta
ów

KWW Ruchu Wyborców Janusza Korwin-Mikke
1 Niemiec Marian Marek 58 Kraków
2 Paciej Jolanta Balbina 49 Piątkowa
3 Żółtek Anna 82 Kraków
4 Batko Marcin 30 Porąbka Uszewska
5 Żurek Piotr Stanisław 30 Kraków
6 Bętkowski Mieczysław Jacek 29 Kraków
7 Karczmarczyk Mirosław Sławomir 20 Świebodzin
8 Zając Piotr 25 Świdnik

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica
1 Janusz Agata Be
adetta 38 Bochnia
2 Ochman Klaudia Angelika 22 Ta
ów
3 Tomaszyk Barbara Małgorzata 41 Ta
ów
4 Dubin Adam Sylwester 34 Ta
ów
5 Tworzydło Dawid Stanisław 21 Królówka

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
1 Czachurski Piotr 19 Kraków
2 Manterys Tomasz 23 Miechów
3 Czachurski Stanisław 54 Kraków
4 Machaj Michał 20 Kraków
5 Mika Łukasz Michał 18 Kraków

Info: PKW

Podziel się wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kategorie: Aktualności

1 Komentarz

nic fersztejn · 25 października 2010 o 20:16

"Chcesz

żeby cię zauważyli?… Żeby na ciebie głosowali? Musisz ich wzruszyć, wkurzyć, rozwścieczyć, zaszokować – mogą

cię kochać, mogą nienawidzić, wszystko jedno, byle nie pozostali chłodni. Stąd krzykliwe tytuły w gazetach,

agresywne programy w telewizjach, stąd wibratory na konferencjach prasowych polityków, demaskowani dziadkowie

z Wehrmachtu, dorzynanie watah, obelgi, epitety, oskarżenia o zdradę, krew na rękach, stanie tam gdzie stało

ZOMO… Jak cynicznie powiedział klasyk: "ciemny lud to kupi" Wzruszy się albo wkurzy – i pobiegnie

głosować" /cytat za: Jacek Maziarski, Newsweek Polska, nr 44/2010 z dnia 31.10.2010./

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamknij